Hosting stron i sklepówToruń

Poczta   |   FTP   |   Bazy danych

Hosting - więcej

Projektowanie stron internetowych

Przestrzeń serwerowa

Usługi na potrzeby stron, sklepów i szablonów eBay

Serwer dla Twojej strony lub sklepu

W ramach uzupełnienia usług projektowania stron www i sklepów internetowych, a także szablonów eBay oferujemy po zakończonym zamówieniu przestrzeń serwerową. Każda z realizacji (strona, sklep, szablon eBay) potrzebuje dostępu do serwera, aby mogła poprawnie funkcjonować i prawidłowo wyświetlać się online. Jesteśmy w stanie zaoferować indywidualną ofertę dostosowaną do spersonalizowanych potrzeb wynikających np. z wielkości serwisu lub liczby potrzebnych kont pocztowych.

Dodatkowe usługi do hostingu

Jeżeli już dysponujesz zakupioną u nas usługą hostingową i potrzebujesz zamówić dodatkowe usługi (np. domenę lub certyfikat SSL), to także w tym zakresie będziemy w stanie Ci pomóc. Oferujemy wsparcie w zakresie zakupu i utrzymania dodatkowych usług. Możesz nam powierzyć wszystkie niezbędne kwestie związane z hostingiem, domeną i certyfikatem SSL dla swojej strony, sklepu lub szablonu eBay.

Hosting szyty na miarę

Potrzebujesz tylko wybranych usług (np. skrzynek pocztowych utworzonych w Twojej domenie, ale bez konieczności połączenia z serwerem)? Przygotujemy dla Ciebie korzystną i indywidualną ofertę, która będzie wpisywać się dokładnie w Twoje wymagania. Jeżeli zajdzie taka potrzeba - w każdym momencie trwania usługi będziesz miał możliwość zmodyfikowania zakupionej opcji hostingowej.

Hosting - więcej

Agencja Interaktywna

Projektowanie sklepów i stron internetowych, logo i identyfikacja wizualna

Zamów bezpłatną wycenę