Katalogi firmowe Toruń

Indywidualne projekty katalogów   |   Druk

Katalogi - projekty

Projektowanie stron internetowych

Katalogi firmowe

Projektowanie i druk katalogów firmowych

Projektowanie katalogów firmowych

Realizujemy projekty katalogów firmowych. Projektujemy również składane lub szyte broszury informacyjne. W zależności od zapotrzebowania, zawartości, liczby stron i formatu dostosowujemy odpowiednią formę do zamierzonego efektu. W katalogach możemy w ciekawy sposób zaprezentować firmę, jej obszar działania, usługi i przedstawić gamę oferowanych produktów. Możliwości jest wiele, a efekt końcowy zależny jest od obustronnych ustaleń, które poczyniamy przed etapem projektowania.

Drukowanie katalogów

Katalogi firmowe dostarczamy w postaci zoptymalizowanych plików PDF do prezentacji online, a także w pełnej jakości do druku. Współpracujemy z większymi i mniejszymi drukarniami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do Twoich wymagań. Finalny efekt zależny jest od wielu składowych, którymi są m.in. gramatura papieru, dodatkowe uszlachetnienia (np. foliowanie, lakier UV) lub wykończenie (klejenie, zszywanie, spirala). Dzięki mnogości możliwości możesz mieć pewność, że otrzymasz spersonalizowany produkt na miarę Twoich potrzeb.

Projekty katalogów firmowych

Format A4, A5, DL lub w kwadracie (a może niestandardowy?) - każdy z nich jest odpowiedni do zastosowania przy katalogach firmowych. Oprawa graficzna i projekt katalogu, a także jego optymalny format zależne są od różnych aspektów, które należy wziąć pod uwagę już w trakcie myślenia o samym projekcie.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, będziemy w stanie dobrać właściwy rozmiar i zaprojektować katalog z odpowiednią oprawą graficzną. Sprawdź nasze portfolio, które może Cię zainspirować przy realizacji własnego katalogu firmowego.

Katalogi - portfolio

Agencja Interaktywna

Projektowanie sklepów i stron internetowych, logo i identyfikacja wizualna

Zamów bezpłatną wycenę