Kreowanie wizerunku Toruń

Identyfikacja wizualna dla firm   |   Projektowanie logo

Kreowanie wizerunku - więcej

Projektowanie stron internetowych

Wizerunek Twojej firmy

Spójna tożsamość wizualna - od logo po księgę znaku

Kreowanie spójnego wizerunku

Jednolity wizerunek w oparciu o spójną identyfikację wizualną to podstawa do wykreowania czytelnej informacji płynącej od nadawcy (firmy) do odbiorcy (klienta) niezależnie od środka przekazu. Strona internetowa, plakat, czy ulotka - wszystkie elementy powinny składać się na jeden obraz firmy. W ramach naszych usług zrealizujemy projekt logo, księgę znaku, a także pozostałe elementy składowe identyfikacji wizualnej, co pozwoli na konswekwentne budowanie właściwego wizerunku firmy.

Logo i księga znaku

Projekt logo jest podstawą do zbudowania odpowiedniego wizerunku firmy. Często już samo logo potrafi narzucić charakter kolejnych projektów. Tworząc logo firmy pamiętamy o tym, że jest to często pierwszy element układanki zwanej identyfikacją wizualną, z którym spotyka się potencjalny klient. Samo logo powinno oddawać charakter i określać styl firmy, która będzie się nim posługiwać. Elementem uzupełniającym do logo jest księga znaku, która opisuje je i wiele aspektów z nim związanych, a także księga identyfikacji wizualnej pozwolą na zachowanie jednolitego obrazu firmy.

Spójny wizerunek firmy

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie kreowania wizerunku firm owocuje wieloma realizacjami, które zostały ukończone z sukcesem. Stworzymy wizerunek firmy od podstaw lub poszerzymy go o kolejne elementy, jeżeli firma posiada już pierwsze elementy składowe identyfikacji wizualnej. Dzięki indywidualnemu podejściu do realizacji możemy w łatwy sposób dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

Kreowanie wizerunku - więcej

Agencja Interaktywna

Projektowanie sklepów i stron internetowych, logo i identyfikacja wizualna

Zamów bezpłatną wycenę