Plakaty Toruń

Indywidualne projekty plakatów   |   Druk Toruń

Plakaty - projekty

Projektowanie stron internetowych

Plakaty reklamowe

Indywidualne projekty i druk plakatów

Projektowanie plakatów

Projektowanie plakatów jest jedną z podstawowych i klasycznych form reklamy drukowanej. Występuje w minimalnym formacie A4, jednaka przeważnie jako większy wydruk wielkoformatowy (np.: A3, A2, A1). Dzięki swojej formie celnie trafia zarówno do bezpośredniego grona zainteresowanych odbiorców, jak i przypadkowych osób.

Odpowiednio zaprojektowanemu plakatowi nie można odmówić skuteczności, jeżeli jego prezentacja znajdzie się we właściwym miejscu. Profesjonalnym projektowaniem i drukiem zajmiemy się my, wybór miejsca zaprezentowania plakatu pozostawiamy Państwu.

Projekty plakatów

W zależności od indywidualnych potrzeb Zamawiającego zaprojektować i wydrukować możemy plakaty jednostronne lub dwustronne (doskonale sprawdzają się np. w obustronnie przeszklonych witrynach). Formaty niestandardowe nie stanowią dla nas problemu - jednak w ich przypadku należy liczyć się z także z niestandardowymi wycenami. Dzięki kompleksowej obsłudze zamówione plakaty zaprojektujemy, wydrukujemy, a następnie dostarczymy pod wskazany adres w Toruniu lub w dowolne miejsce na terenie Polski.

Realizacje plakatów

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych projektów, a także do składania zapytań odnośnie realizacji projektu i druku - do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję realizacji "szytej na miarę". Ceny druku plakatów zależne są od formatu, wybranego nakładu, gramatury zastosowanego papieru, a także ewentualnych uszlachetnień, które można nanieść na wydruk (np. foliowanie, lakierowanie).

Druk plakatów realizujemy przy współpracy z naszymi lokalnymi partnerami w Toruniu, a także z drukarniami z całej Polski.

Plakaty - portfolio

Agencja Interaktywna

Projektowanie sklepów i stron internetowych, logo i identyfikacja wizualna

Zamów bezpłatną wycenę