Projektowanie logo Toruń

Indywidualne projekty logo

Logo - projekty

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie logo

Podstawa identyfikacji wizualnej firmy

Projektowanie logo

Podstawą każdej identyfikacji wizualnej firmy jest logo. To właśnie ono jest pierwszym elementem, który należy zaprojektować celem wypracowania odpowiedniego wizerunku firmy. Poprzez identyfikację wizualną można rozumieć zbiór kolorystyki i układu elementów, które są powtarzalne dla wszystkich materiałów reklamowych w firmie - zarówno drukowanych, jak i tych w wersji elektronicznej.

Identyfikacja wizualna

Podstawowe projekty, które wchodzą w skład identyfikacji wizualnej to logo określające kolorystykę i krój pisma, a także druki firmowe. Identyfikacja wizualna dla firm określa zasady umieszczania wymienionych elementów na materiałach firmowych. Oprócz tworzenia logo, projektujemy również: księgę znaku, wizytówki, koperty, papier firmowy, teczki, foldery, katalogi i inne materiały reklamowe drukowane, a także do użytku w internecie.

Tworzenie logo dla firm

Projektowanie logo jest początkiem kreowania wizerunku firmy, który z przyjemnością dla Państwa stworzymy. W swojej ofercie posiadamy także druk cyfrowy i offsetowy wykonanych projektów. Jest to realizacja misji firmy "od projektu do realizacji". Dzięki temu mają Państwo zapewnioną kompleksową obsługę w jednym miejscu, bez dalszej żmudnej konieczności szukania odpowiedniej drukarni.

Konkurencyjne ceny, szybki termin realizacji i najwyższa jakość, to nasze najważniejsze atuty związane z drukiem. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez lata, mają Państwo gwarancję rzetelnego i profesjonalnego wykonania powierzonych nam zadań projektowania graficznego i druku wykonanych projektów.

Logo - portfolio

Agencja Interaktywna

Projektowanie sklepów i stron internetowych, logo i identyfikacja wizualna

Zamów bezpłatną wycenę