Agencja interaktywna
Projektujemy, programujemy, drukujemy

Projektowanie stron internetowych Toruń - tworzymy responsywne i indywidualne strony internetowe oparte o autorski system zarządzania treścią CMS

Strony internetowe Toruń

Projektowanie stron internetowych to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Tworzymy strony www z wykorzystaniem autorskich rozwiązań graficznych i programistycznych w oparciu o nowoczesne technologie. Oferujemy responsywne strony internetowe (responsywność - automatyczne dostosowywanie się strony do rozdzielczości ekranu, w tym do urządzeń mobilnych i smartfonów). Wykonujemy witryny oparte o autorski CMS, który stwarza praktycznie nieograniczone możliwości samodzielnej edycji strony - wszystko projektowane jest pod indywidualne potrzeby klienta.

Dla mniej rozbudowanych stron, które nie wymagają ciągłej aktualizacji i poszerzenia treści oferujemy możliwość wykonania serwisu bez panelu administracyjnego, natomiast z możliwością zarządzania wykonanej witryny za naszym pośrednictwem.

Projektowanie stron internetowych i co dalej?

Po wykonaniu strony oferujemy pomoc techniczną, porady i obsługę ustalaną w indywidualnym zakresie. Każda witryna ma możliwość rozbudowy o kolejne funkcjonalności. Dzięki autorskim rozwiązaniom mamy możliwość dowolnej modyfikacji wykonanych stron. Jesteśmy w stanie ze "strony wizytówki" wykonać rozbudowaną witrynę z CMS, a następnie napisać i zaprojektować dla niej autorski sklep internetowy - możliwości jest naprawdę wiele.

Tworzenie stron internetowych - dodatkowe usługi

Do zrealizowanych stron internetowych proponujemy dodatkowe usługi, m.in.: pozycjonowanie, hosting wraz z zarezerwowaną przestrzenią na konta poczte i bazy danych, a także obsługę techniczną i bieżące aktualizacje. Dzięki kompleksowej usłudze możliwe jest zamówienie wszystkiego w jednym miejscu - jest oszczędność czasu i pieniędzy.

Projektowanie stron internetowych - realizacje ›