Agencja interaktywna
Projektujemy, programujemy, drukujemy

Projektowanie ulotek Toruń - tworzymy indywidualne projekty ulotek w dowolnym formacie, a także drukujemy wykonane realizacje

Projektowanie ulotek Toruń

Ulotka jako niewielka drukowana forma reklamy może zostać zrealizowana w dowolnym rozmiarze począwszy od tych standardowych (np. A5, A6, DL), a skończywszy na takich, których nie spotyka się na co dzień - wszystko zależy od indywidualnych preferencji Zamawiającego, a także potrzeb samej reklamy. Ulotki mogą przybierać formę wydruku jednostronnego, dwustronnego, a także składającego się z kilku stron (ulotki składane - np. A4 składane do A5 - 4 strony, A4 składane do DL - 6 stron). Wybór odpowiedniego formatu, a także zadruku zależny jest od potrzeb i możliwości klienta - informacje te ustalane są zawsze indywidualnie.

Druk ulotek

Wydruk wykonanych projektów ulotek mogą Państwo zrealizować bezpośrednio u nas w technice druku cyfrowego i offsetowego, co gwarantuje najlepszy stosunek wysokiej jakości druku do niskiej ceny realizacji. Kwota jednostkowa w naturalny sposób maleje wraz ze wzrostem realizowanego nakładu, dlatego też zachęcamy do druku większych partii.

Po zaprojektowaniu ulotki otrzymają Państwo pliki w formatach umożliwiających ponowny wydruk. Mamy nadzieję, że zaufają nam Państwo zarówno w przypadku projektowania, jak i późniejszego druku materiałów reklamowych.

Indywidualne projekty ulotek

Indywidualne projekty realizowane przez nas będą w stanie zachwycić stałych i przyciągnąć nowych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami ulotek i cennikiem projektowania. Druk wyceniamy indywidualnie w zależności od formatu, nakładu, gramatury papieru i uszlachetnień.

Projektowanie ulotek - realizacje ›