Ulotki Toruń

Indywidualne projekty ulotek   |   Druk

Ulotki

Ulotki reklamowe Toruń

Ulotka jako niewielka drukowana forma reklamy może zostać zrealizowana w dowolnym rozmiarze. Najmniejsze z nich zaczynają się od formatów DL i A6. Większe to z reguły A5, czy nawet A4. Wymienione rozmiary odnoszą się do formy jednostronnej lub dwustronnej, ale równie często projektowane są ulotki składane – np. A4 do A5, A4 do DL, czy też jeszcze większe A3 do A4. Są to tylko przykłady najpopularniejszych rozwiązań, jednak ostatecznie wszystko zależy od preferencji zamawiającego, a także potrzeb, które tworzą m.in. miejsce dystrybucji wydrukowanych ulotek i potencjalny klient docelowy.

Projektowanie ulotek reklamowych odbywa się w Toruniu, jednak ofertę kierujemy do firm z całego kraju, a także podmiotów zagranicznych. Odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu, ponieważ większość zamówień realizujemy online, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z klientem. Doświadczenie w projektowaniu ulotek pozwala nam na szybką i rzetelną realizację projektów i druku nawet w sytuacji, w której ustalenia dokonywane są tylko za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Fakt ten potwierdza nasze portfolio ulotek, które zawiera wiele projektów zrealizowanych w różnych formatach na indywidualne zamówienie klientów.

Projektowanie ulotek

Ulotki reklamowe tworzymy od 2009 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy setki projektów w różnych formatach. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam na doradzenie z zakresu projektowania na etapie ustaleń z naszymi klientami, a następnie przekładanie optymalnych rozwiązań na projekt. Realizujemy tradycyjne ulotki cięte, a także formy składane do dowolnego formatu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i aby zachować firmową stylistykę materiałów reklamowych opieramy się o identyfikację wizualną zamawiającego podmiotu.

Tworząc ulotki reklamowe skupiamy się na wielu aspektach samego projektu graficznego. Zwracamy baczną uwagę na detale, ponieważ to często od nich zależy finalny odbiór realizacji. Treści i ich ułożenie, grafiki, zdjęcia, odpowiedni format ulotki – wszystko to może na końcu mieć znaczenie, przyciągnąć potencjalnego klienta i zachęcić go do dalszego zapoznania się z ofertą firmy. Po etapie graficznym możemy wydrukować zrealizowany projekt i zaoferować optymalny koszt druku ulotek do gramatury papieru i innych ewentualnych zastosowanych uszlachetnień druku.

Indywidualne projekty ulotek

Indywidualne projekty realizowane przez nas będą w stanie zachwycić stałych i przyciągnąć nowych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami ulotek i cennikiem projektowania. Druk wyceniamy indywidualnie w zależności od formatu, nakładu, gramatury papieru i uszlachetnień.

Ulotki - portfolio

Druk ulotek Toruń

Druk ulotek reklamowych w Toruniu możliwy jest zarówno po stworzeniu przez nas projektu, jak i jako osobna usługa z gotowym projektem dostarczonym przez klienta. W pierwszym przypadku w cenie realizacji zawsze jest przygotowanie plików do druku. W opcji, gdy to zamawiający dostarcza własne pliki celem wydrukowania ulotek należy pamiętać o ich odpowiednim przygotowaniu. Podstawowymi wymogami są: przestrzeń kolorów CMYK, czcionki i kształty zamienione na krzywe (jeżeli pliki są wektorowe, a nie rastrowe), uwzględnienie spadów i marginesów w projekcie.

Wydruk wykonanych projektów ulotek mogą Państwo zrealizować bezpośrednio u nas w technice druku cyfrowego i offsetowego, co gwarantuje najlepszy stosunek wysokiej jakości druku do niskiej ceny realizacji. Niższe nakłady realizujemy jako druk cyfrowy, natomiast większe w technice offsetowej. Kwota jednostkowa w naturalny sposób maleje wraz ze wzrostem realizowanego nakładu, dlatego też polecamy druk większych nakładów, aby zoptymalizować koszty zamówienia. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi i sprawdzonymi drukarniami, dlatego jesteśmy pewni finalnego produktu.

Ulotki z kompleksową obsługą

Zamawiając u nas ulotki mogą się Państwo spodziewać kompleksowej realizacji w jednym miejscu. Tworzymy i drukujemy nasze projekty. Dzięki długoletniej współpracy z drukarniami oferujemy komplet usług - projekt, druk i wysyłkę zaprojektowanych materiałów reklamowych.

Ulotki - zamów

Agencja Interaktywna

Projektowanie stron internetowych, sklepów, logo, identyfikacja wizualna i druk

Zamów bezpłatną wycenę