Web design Toruń

Projektowanie na potrzeby internetu

Web design - więcej

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie i kodowanie

Strony www, sklepy internetowe, szablony eBay i hosting

Web design

Sklepy i strony internetowe, a także szablony na eBay stanowią podstawę naszych projeków na potrzeby internetu. Realizacje opieramy o indywidualne rozwiązania graficzne, a także o sprawdzone systemy CMS (WordPress, PrestaShop, Magento). Jeżeli zamówienie tego wymaga - możemy zrealizować je na autorskim oprogramowaniu. Do każdego zamówienia podchodzimy z dużą dozą elastyczności w kwestii doboru odpowiednich rozwiązań. Dobieramy optymalną platformę do potrzeb naszych klientów.

Rozwiązania graficzne i programistyczne

Layout (oprawa graficzna) naszych realizacji jest rezultatem sprawdzonych rozwiązań i nowoczesnych możliwości. Każdy sklep, strona i szablon na eBay projektowane są od podstaw. Nie działamy na szablonach graficznych (realizacje na eBay nazywane są szablonami tylko dlatego, że stanowią powtarzający się układ, który występuje na każdej aukcji w niezmienionym układzie). Przy kodowaniu opieramy się o niezawodone komercyjne rozwiązania, a w razie potrzeby programujemy pod indywidualne zamówienie.

Strony i sklepy internetowe

Kompleksowo zajmiemy się Twoim zamówieniem. Pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań dla Twojego biznesu. Dzięki usłudze hostingowej, a także pomocy w kwestii doboru domeny możesz zamówić u nas realizację począwszy od projektu i kodowania, a skończywszy na instalacji na serwerze i skonfigurowanymi kontami pocztowymi dla Twojego sklepu lub strony.

Web design - więcej

Agencja Interaktywna

Projektowanie sklepów i stron internetowych, logo i identyfikacja wizualna

Zamów bezpłatną wycenę