Web design

Projektowanie na potrzeby Internetu

Web design

Tworzenie stron www

Strony internetowe z autorską oprawą graficzną, które oferujemy naszym klientom są realizowane na indywidualne zamówienie. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań programistycznych, które dostosowujemy do potrzeb poszczególnych realizacji, a także przygotowujemy od podstaw funkcjonalności, które spełniają w pełni potrzeby zamawiającego. Każda strona jest inna i potrzebuje indywidualnego podejścia pod każdym względem. Dzięki doświadczeniu w budowaniu stron internetowych jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom optymalne rozwiązania wpływające na atrakcyjność i widoczność zaprojektowanych stron www.

Tworzone witryny internetowe realizujemy w dwóch wariantach – bez panelu administracyjnego do samodzielnego zarządzania stroną, a także w oparciu o WordPress. Wybór między tymi dwoma sposobami zarządzania stroną różni się od siebie i na etapie szczegółowych ustaleń z klientem tłumaczymy plusy i minusy każdego z nich. Niezależnie od wyboru opcji – dla każdej formy oferujemy wsparcie, opiekę i niezbędne w późniejszym czasie aktualizacje wpływające bezpośrednio nie tylko na polepszenie funkcjonalności, ale również na bezpieczeństwo strony.

Sklepy internetowe

Tworzymy indywidualne sklepy internetowe w oparciu o dwa systemy zarządzania treścią. Pierwszym jest WordPress z wtyczką pozwalającą na rozbudowanie do poziomu sklepu – WooCommerce. WP sprawdza się zarówno przy mniejszych, jak i średnich sklepach (może być używany także przy dużych projektach). Drugim oprogramowaniem używanym przez nas do budowy sklepów internetowych jest PrestaShop – system preferowany zazwyczaj przy realizacji bardziej rozbudowanych sklepów z większym zapleczem do zarządzania mechanizmami sprzedaży i obsługi klientów. Wybór jednego z nich często jest wynikiem funkcjonalności, a także rozbudowania samego sklepu.

Realizacja sklepu swój początek ma zawsze w szczegółowych ustaleniach, które w pierwszej kolejności wpływają na funkcjonalności, które z kolei mają swoje odzwierciedlenie w oprawie graficznej. Każdy aspekt powinien ze sobą współgrać i nie być elementem przypadkowym. Dbamy o wszystkie szczegóły projektowanych przez nas sklepów - o ich poprawne działanie, a także o spójność graficzną. W razie potrzeby na etapie tworzenia oprawy graficznej przedstawiamy kilka koncepcji, spośród których nasi klienci wybierają jedną do dalszego dopracowania. Wszystkie elementy są wynikiem preferencji i indywidualnych ustaleń.

Projekty graficzne

Szeroko pojęte tworzenie projektów graficznym jest jednym z filarów działalności naszej Agencji Interaktywnej. To właśnie grafika jest naszym DNA i inspiracją do powstania firmy w 2009 roku. Z każdym kolejnym projektem udoskonalamy naszą pracę i poszerzamy kompetencje idąc z duchem czasu. Coraz to lepszych rozwiązań poszukujemy wraz z rozwojem nowoczesnych technologii.

Realizacje graficzne

Szablony eBay

Realizowane szablony na eBay są tworzone nie tylko na potrzeby sprzedaży krajowej, ale również zagranicznej. Oprawa graficzna aukcji na eBay tworzona jest na indywidualne zamówienie i dostosowywana do potrzeb zamawiającego, jednak docelowo jest uniwersalna w odniesieniu do języka, w którym będą oferowane towary, lub usługi danego sprzedawcy. eBay oferuje wystawienie tego samego przedmiotu w kilku językach z automatycznym tłumaczeniem, dlatego warto mieć to na względzie projektując szablon. Dzięki temu dotarcie do potencjalnych odbiorców z innych krajów jest jeszcze łatwiejsze.

Koncepcja, utrzymanie ciągłości wizualnej, dobór odpowiednich sekcji i treści do szablonu – nie mogą to być elementy przypadkowe. W porównaniu chociażby do stron internetowych – na eBay użytkownicy mają do dyspozycji w zasadzie tylko treści znajdujące się w ramach aukcji, bez podstron (z drobnymi wyjątkami). Projektując szablon na eBay należy mieć na względzie ten fakt i sam layout wraz z zawartością przygotować w zoptymalizowanej formie, aby spełnił on w pełni swoje zadanie. Z sukcesem stworzyliśmy wiele szablonów i wiemy, jak osiągnąć zamierzony cel projektując do nich oprawę graficzną.

Indywidualne grafiki

Tworzone oprawy graficzne na potrzeby naszych realizacji wykonywane są na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że nasi klienci otrzymują unikatowy layout stworzony specjalnie dla nich. Indywidualne podejście do projektowania pozwala na pełną personalizację wielu rozwiązań, a co za tym idzie – docelowa strona, sklep, lub szablon eBay są w stanie spełnić wszystkie wymagania zamawiającego podmiotu.

Indywidualne projekty graficzne

Agencja Interaktywna

Projektowanie stron internetowych, sklepów, logo, identyfikacja wizualna i druk

Zamów bezpłatną wycenę