Agencja interaktywna
Projektujemy, programujemy, drukujemy

Wizytówki Toruń - projektowanie wizytówek jednostronnych, dwustronnych i składanych na indywidualne zamówienie z drukiem

Projektowanie wizytówek Toruń

Wizytówka jest podstawową częścią materiałów reklamowych w firmie. W ramach kreowania identyfikacji wizualnej powinna być zaprojektowana jako jedna z pierwszych realizacji. W Polsce używa się i rozróżnia dwa główne formaty wizytówek: 85x55mm (tzw. business card) i 90x50mm. Występują w wersjach zarówno jednostronnych, jak i dwustronnych - w zależności od potrzeb i preferencji klienta. Możliwa jest także realizacja projektu wizytówek składanych - forma ta występuje często w przypadku dużej ilości informacji lub jako element pomagający wyróżnić się na tle konkurencji.

Druk wizytówek

Wybór papieru, na którym zostanie wydrukowana zaprojektowana wizytówka jest bardzo bogaty. Możliwości zaczynają się od standardowej kredy mat 350g, przez druk na satynie (papier bielszy od kredowego), uszlachetnienia (np. foliowanie mat / błysk / soft touch, lakier UV, lakier puchnący 3D), tłoczenia, a kończąc na papierach o zróżnicowanej strukturze, transparentnych, barwionych w masie i wizytówkach typu MultiLoft. Dzięki tak dużej różnorodności możliwe jest wyraźne odróżnienie się od konkurencji zarówno projektem, jak i materiałem, na którym tenże zostanie wydrukowany.

Projekty wizytówek - doradztwo

Oprócz wykonania projektu graficznego podpowiemy i doradzimy, jaki papier i rozwiązania druku będą dla Państwa najkorzystniejsze w przypadku projektowania wizytówek. Dzięki zrealizowaniu z sukcesem wielu projektów jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze możliwe rozwiązania, a w przypadku druku bardzo korzystny stosunek jakości do ceny realizacji.

Projektowanie wizytówek - realizacje ›