Wizytówki Toruń

Indywidualne projekty wizytówek   |   Druk

Wizytówki

Wizytówki firmowe Toruń

Wizytówki są nieodłączną częścią spotkań biznesowych z nowymi kontrahentami i potencjalnymi klientami. Dobrze zaprojektowane i wydrukowane na wysokiej jakości papierze z uszlachetnieniami potrafią wywrzeć co najmniej pozytywne wrażenie na ich odbiorcach. Na realizację wizytówki, która w odbiorze nie będzie tylko informacją z podstawowymi danymi kontaktowymi, ale dzięki profesjonalnemu projektowi stanie się również nośnikiem reklamy składa się kilka czynników. Wizytówki są czasami niesłusznie traktowane po macoszemu spośród innych elementów identyfikacji wizualnej w firmach. Powinny być traktowane jako jeden z najważniejszych druków firmowych, ponieważ jak sama nazwa wskazuje – są one wizytówką przedsiębiorstwa.

Pierwszym czynnikiem, który ma kluczowe znaczenie przy produkcji wizytówek jest oczywiście projekt graficzny, bez którego nie byłby możliwy późniejszy druk. Tworzymy spersonalizowane projekty wizytówek na indywidualne zamówienie, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję niepowtarzalnego projektu. Po realizacji graficznej następuje drugi, niemniej ważny etap, czyli druk wizytówek. Dzięki współpracy z licznymi drukarniami jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom produkcję wizytówek z uszlachetnieniami, które w znaczący sposób wpływają na ich odbiór.

Projektowanie wizytówek

Wizytówka jest jednym z podstawowych materiałów reklamowych w firmie. W ramach kreowania identyfikacji wizualnej powinna być zaprojektowana jako jedna z pierwszych realizacji. W powszechnym użyciu najpopularniejsze są dwa główne formaty wizytówek: 90x50mm i 85x55mm (tzw. business card). Pierwszy z nich realizowany jest w przeważającej większości zamówień. 85x55mm stanowi zdecydowaną mniejszość, jednak jego wybranie nie będzie żadnych błędem, a jedynie lekkim odstępstwem od powszechnie panującej normy. Zdarzają się również realizacje w formie składanej. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji zamawiającego.

Sam projekt wizytówki bardzo często jest wynikiem charakteru prowadzonej działalności, ale również stylistyki i identyfikacji wizualnej w danej firmie. To, czym dana firma się zajmuje potrafi odgórnie narzucić stylistykę projektu. Dla przykładu – realizacja dla kancelarii prawnej będzie poważniejsza, niż projekt dla przedszkola. Zdarzają się oczywiście odstępstwa od normy, jednak w takim przypadku ważne jest, aby realizować je świadomie, a nie przypadkowo. Niezależnie od kierunku – każdy realizowany projekt wizytówki powinien być spójny z pozostałymi materiałami graficznymi w firmie, aby zachować ciągłość jej identyfikacji wizualnej.

Indywidualne projekty wizytówek

Na etapie projektowania wizytówki warto świadomie podjąć decyzję związaną z jej drukiem. Dzięki przemyślanemu projektowi można wcześniej dobrać odpowiednie uszlachetnienia. Przewidując różne kwestie w trakcie indywidualnego projektowania wizytówki możliwa jest późniejsza kompletna i optymalna realizacja jego druku.

Wizytówki - portfolio

Druk wizytówek Toruń

Odpowiedni wydruk wizytówek jest równie ważny, jak sam ich projekt. Nawet najlepszy druk nie jest w stanie zwiększyć atrakcyjności słabego projektu i analogicznie – najlepszy projekt wydrukowany na nieodpowiednim papierze w słabej jakości nie będzie spełniał swojego zadania. Oba te elementy (projekt i druk) muszą ze sobą współgrać. Na każdym etapie współpracy dbamy o to, aby nasze realizacje były jak najwyższej jakości. Dzięki świadomemu projektowaniu i takim samym druku – jesteśmy spokojni o jakość wizytówek, które otrzymują nasi klienci.

Wybór papieru, na którym zostanie wydrukowana zaprojektowana wizytówka jest bardzo bogaty. Możliwości zaczynają się od standardowej kredy mat 350g, przez druk na satynie (papier bielszy od kredowego), uszlachetnienia (np. foliowanie mat / błysk / soft touch, lakier UV, lakier puchnący 3D), tłoczenia, a kończąc na papierach o zróżnicowanej strukturze, transparentnych, barwionych w masie i wizytówkach typu MultiLoft. Dzięki tak dużej różnorodności możliwe jest wyraźne odróżnienie się od konkurencji zarówno projektem, jak i materiałem, na którym tenże zostanie wydrukowany.

Wizytówki z kompleksową obsługą

Współpracują z nami w zakresie projektowania wizytówek mogą Państwo liczyć również na ich druk. Każdy przygotowywany przez nas projekt jest dostosowany do druku w odpowiedniej przestrzeni barw CMYK, z uwzględnieniem wszystkich marginesów i spadów.

Wizytówki - zamów

Agencja Interaktywna

Projektowanie stron internetowych, sklepów, logo, identyfikacja wizualna i druk

Zamów bezpłatną wycenę