Wycena realizacji

Zapytaj o cenę usługi dla siebie

Bezpłatna wycena

Jak wyceniamy nasze usłgi

Koszt poszczególnych usług zależny jest od wielu czynników. Odgórnie można podzielić kategorie świadczonych przez nas usług na: grafikę, programowanie, druk i pozostałe. Pod pojęciem prac graficznych kryją się wszystkie prowadzone działania wizualne począwszy od projektu wizytówki, a skończywszy na oprawie graficznej strony internetowej. Usługi związane z programowaniem, to w dużym uproszczeniu kodowanie stron www, sklepów internetowych i szablonów eBay. Druk to nic innego, jak wydruk materiałów reklamowych. Wspomniane pozostałe usługi to wszystkie prace, których nie można jednoznacznie odgórnie skategoryzować.

Realizacje graficzne i programistyczne przez nas prowadzone zazwyczaj możemy wycenić dokładnie na etapie ustaleń szczegółów z klientem. Zdarza się jednak, że z powodu wielu niewiadomych stosujemy tutaj stawkę godzinową, lub hybrydową (rozliczenie godzinowe z minimalną stawką za całą realizację). Koszt druku możliwy jest do oszacowania zawsze przed realizacją usługi. Pozostałe usługi, do których należą wszystkie dodatkowe prace wyceniane są w zależności od czasu pracy, który nie zawsze można przewidzieć – np. dodanie kilkuset produktów do sklepu internetowego. W takich sytuacjach bardzo często oferujemy rozliczenie godzinowe.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę

Wycena prac graficznych

Podstawowym zakresem są dla nas realizacje graficzne – oprawy graficzne stron i sklepów internetowych, szablony eBay, projekty logo, a także szeroko pojęta identyfikacja wizualna. Koszty w tym zakresie wymagają za każdym razem ustalenia szczegółów. Tak samo, jak i wyceny – same realizacje są również indywidualne. Jeżeli nie możemy jeszcze podać dokładnej ceny – zazwyczaj szacujemy wstępne widełki cenowe, w których powinien się zawierać ostateczny koszt. Każde zapytanie jest inne, jednak nie ma dla nas znaczenia wielkość obsługiwanego podmiotu – osoba prywatna, mała, czy duża firma - wszystkich obsługujemy z taką samą, należytą starannością.

Projekty stron internetowych, a także inne prace graficzne na potrzeby Internetu i druku wymagają skrupulatnego podejścia i takich samych ustaleń. Dla realizacji graficznych za każdym razem możemy oszacować ceny wyjściowe, jednak to detale będą miały największy wpływ na cenę. Aby zobrazować różnice i podać kilka szczegółów wpływających na zakres prac – strony internetowe mogą być wykonane jako witryny typu single page bez CMS, ale również jako rozbudowane serwisy z wieloma podstronami i możliwością pełnej edycji w WordPress.

Czytelność wycen

Oferujemy szeroki zakres usług, dlatego wyceny bywają złożone - np. część prac dla jednego zamówienia wycenianych jest dokładną stawką, a pozostały zakres traktowany jest jako rozliczenie godzinowe. Za każdym razem (niezależnie od przedmiotu zapytania) prace wchodzące w jego skład opisujemy w sposób czytelny i staramy się, aby nie pozostawiać wątpliwości co do ich zakresu.

Bezpłatna wycena

Wycena druku

Prace związane z drukiem projektów graficznych wyceniane są na podstawie ustalonej specyfikacji technicznej i nakładu. Najważniejszymi aspektami branymi pod uwagę są: gramatura papieru, format, uszlachetnienia i liczba drukowanych sztuk. Najczęściej realizowane wydruki, dla których przewidziany jest odgórny cennik można często wycenić systemowo (w takim przypadku cena przesyłana jest maksymalnie w ciągu kilku godzin). Dla druku niestandardowego przygotowywane są indywidualne wyceny, które wymagają ręcznego przeliczenia kosztów i terminu – na takie wyliczenia trzeba poczekać czasami dłużej, niż na wyceny systemowe.

Możliwości wydrukowania tego samego projektu jest wiele – np. ulotkę reklamową można wyprodukować na papierze kredowym o niskiej gramaturze, lub też na grubej kredzie z foliowaniem i wybiórczymi elementami z lakierem UV 3D. Współpraca z drukarniami pozwala nam na zaproponowanie szerokiego wachlarza usług związanych z drukiem. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom podpowiadamy, w jaki sposób zoptymalizować zamówienie. Można nam zlecić projekt materiałów reklamowych wraz z drukiem, lub sam wydruk posiadanego projektu.

Czas wyceny

Staramy się odpowiadać na zapytania o wycenę tak szybko, jak to jest możliwe. W zależności od przypadku - może to trwać od kilkudziesięciu minut nawet do kilku dni. Prostsze i mniej skomplikowane realizacje wyceniamy szybciej. Zdarza się, że ogólne zapytanie klienta wymaga uszczegółowienia, co docelowo wpływa na czas oczekiwania na cenę za dany zakres prac. Każde zapytanie rozpatrywane jest indywidualnie.

Szczegóły wyceny

Agencja Interaktywna

Projektowanie stron internetowych, sklepów, logo, identyfikacja wizualna i druk

Zamów bezpłatną wycenę