Wycena realizacji

Bezpłatna wycena naszych usług

Zamów bezpłatną wycenę

Projektowanie stron internetowych

Wycena realizacji

Bezpłatnie wycenimy Twoje zapytanie

Wycena prac graficznych i programistycznych

Realizacje w naszej Agencji Interaktywnej wyceniane są indywidualnie. Dla większości prac przyjmujemy ceny wyjściowe, które w zależności od poczynionych ustaleń mogą się docelowo zmienić. Niektóre usługi mają stałe ceny (np. hosting stron i sklepów internetowych), jednak w przypadku większości prac wycena zależna jest od czynników, które wymagają indywidualnych ustaleń. Przy dodatkowych realizacjach możliwe jest również rozliczenie godzinowe zgodne z naszą aktualną stawką za godzinę pracy.

Wycena druku

Prace związane z drukiem projektów graficznych wyceniane są na podstawie ustalonej specyfikacji technicznej (np. gramatury papieru, formatu, uszlachetnień i nakładu). Współpraca z drukarniami pozwala nam na zaproponowanie szerokiego wachlarza usług związanych z drukiem. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom podpowiadamy, w jaki sposób zoptymalizować zamówienie. Możesz zlecić nam projekt materiałów reklamowych wraz z drukiem lub sam druk (jeżeli posiadasz własny odpowiednio przygotowany projekt graficzny). Wyceny systemowe najczęściej realizowanych projektów przedstawiamy w przeciągu kilku godzin (w godzinach naszej pracy). Na wyceny pozasystemowe na indywidualne zamówienie niekiedy trzeba poczekać trochę dłużej. Jest to związane z koniecznością ręcznego przeliczenia specyfikacji druku.

Wycena realizacji

Do każdej wyceny i realizacji podchodzimy indywidualnie. Nie jest dla nas istotne, czy obsługiwanym podmiotem jest osoba prywatna, mała, czy duża firma - wszystkich obsługujemy z taką samą, należytą starannością. Jeżeli składasz większe lub kompleksowe (większa liczba usług w ramach jednego zlecenia) zamówienie, to zawsze możesz liczyć na jakiś rabat, o który możesz dopytać przy składaniu zapytania.

Zamów bezpłatną wycenę

Agencja Interaktywna

Projektowanie sklepów i stron internetowych, logo i identyfikacja wizualna

Zamów bezpłatną wycenę