Druk Toruń

Technika cyfrowa, offsetowa i wielki format

Druk

Drukarnia cyfrowa i offsetowa Toruń

Materiały reklamowe na potrzeby druku tworzymy od 2009 roku. Na samym początku działalności okazało się, że istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na kompleksową obsługę z zakresu projektu, a następnie druku zaprojektowanych realizacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zaczęliśmy poszukiwania odpowiednich partnerów, aby móc zaoferować wysokojakościowy druk. Na przestrzeni lat udało się nam wypracować odpowiednią formę współdziałania z drukarniami, a także nawiązać stałą współpracę, co zaowocowało silnym partnerstwem. Dla naszych klientów oznacza wysoką jakość i przystępne ceny.

Od tego czasu zrealizowaliśmy z sukcesem setki projektów graficznych (tworzyliśmy m.in. ulotki, wizytówki, teczki, menu restauracji), które następnie trafiły do druku. Jeżeli potrzebujesz samego projektu lub interesuje Cię tylko druk - możesz zamówić jedną wybraną usługę. Przy zamówieniach kompleksowych z dużymi nakładami śmiało zapytaj o rabat do przedstawionej wyceny, a sprawdzimy wtedy jaką zniżkę możemy Ci zaoferować. Wszystkie realizacje archiwizujemy, dzięki czemu nawet po kilku latach możesz do nas wrócić i dokonać ponownego wydruku tego samego projektu graficznego.

Druk wielkoformatowy

Dzięki współpracy z drukarniami z całego kraju (nie tylko z Torunia) jesteśmy w stanie zaoferować optymalne rozwiązania w kwestii druku w małym i dużym formacie. W ramach druku wielkoformatowego oferujemy produkcję m.in.: billboardów, banerów, form przestrzennych, folii różnego rodzaju i kasetonów o dużym formacie. Każdy produkt jest realizowany w odpowiedniej technice druku i spełnia wszystkie niezbędne przyjęte normy jakości. W zależności od zapotrzebowania – oprócz standardowych rozwiązań możemy niekiedy wykonać również w pełni spersonalizowane zamówienia. Docelowa forma zależna jest od indywidualnych ustaleń.

Do realizacji druku wielkoformatowego potrzebne jest odpowiednie zaplecze i maszyny produkcyjne, które posiadają nasi partnerzy. Jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny i taki też osiągamy, ponieważ współpracujące z nami drukarnie specjalizują się w zakresie świadczonych przez siebie usług. Wiemy, u którego z partnerów zrealizować świetne banery, a który stworzy dla nas wysokiej jakości folię okienną wraz z montażem. Cenimy sobie długotrwałą współpracę, jednak cały czas poszukujemy doskonalszych rozwiązań dla naszych klientów.

Niestandardowy druk

Poszukujesz niestandardowej formy druku? Posiadamy możliwość pracy na indywidualnych wykrojnikach i matrycach, zatem jesteśmy w stanie w pełni spersonalizować wybrane realizacje, które zapewne wyróżnią się na tle konkurencji nie tylko projektem, ale również kształtem. Skontaktuj się z nami, a z chęcią bezpłatnie wycenimy Twoje zapytanie.

Drukarnia - kontakt

Druk cyfrowy i offsetowy

Czym różni się druk cyfrowy od offsetowego? Pierwszy z nich oferuje optymalny stosunek jakości do ceny przy niższych nakładach. Co z kolei oznacza niski nakład? Zależne jest to każdego produktu z osobna i tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi uniwersalnej dla wszystkich produktów. Druk offsetowy ze względu na swoją specyfikę oferuje natomiast zoptymalizowane koszty przy większych nakładach. Czas potrzebny na rozpoczęcie druku cyfrowego można określić na "tu i teraz", natomiast druk offsetowy wymaga odpowiedniego przygotowania maszyny, na której będzie realizowany – to czas pracy, co przekłada się na wyższe koszty początkowe.

Co ważne (a niekiedy kluczowe ze względu na potrzeby klientów) – w druku cyfrowym każda realizowana sztuka może być spersonalizowana. Pojedyncze wydruki stosuje się np. przy spersonalizowanych zaproszeniach, które wymagają druku tylko jednej sztuki danego wzoru. Offset idealnie nadaje się do produkcji tego samego, powtarzalnego wzoru w nakładach zdecydowanie większych. Maszyny, na których stosuje się druk offsetowy oferują często więcej możliwości i metod uszlachetnienia, co z kolei ma znaczenie przy wydrukach wyższej jakości.

Ekspresowy druk

Potrzebujesz realizacji druku "na wczoraj"? Niektóre produkty jesteśmy w stanie zaoferować z błyskawicznym terminem realizacji. Zależy to przede wszystkim od obłożenia innymi pracami, ale także od samego procesu druku, którego niekiedy nie można przyśpieszyć. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Druk - zamów

Agencja Interaktywna

Projektowanie stron internetowych, sklepów, logo, identyfikacja wizualna i druk

Zamów bezpłatną wycenę