Teczki firmowe

Indywidualne projekty teczek firmowych   |   Druk

Teczki firmowe

Projekt teczki ofertowej

Teczki firmowe tworzymy w oparciu o księgę identyfikacji wizualnej. Jeżeli firma zamawiająca takowej księgi nie posiada możemy stworzyć projekt teczki całkowicie od podstaw, lub z wykorzystaniem innych materiałów reklamowych, które mogą stanowić punkt wyjścia do projektu. W sytuacji, w której teczka firmowa jest jednym z pierwszym materiałów reklamowych, które mają być zaprojektowane w ramach identyfikacji wizualnej firmy – nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w budowanie wizerunku firmy i przemyślanej koncepcji na realizację kolejnych projektów.

Teczki ofertowe to nie tylko miejsce na dokumenty dla klienta, lub kontrahenta – to również nośnik reklamy. W trakcie realizacji projektu należy mieć na względzie to, co oprócz swojej funkcji ma wizualnie przekazać teczka, a następnie w jaki sposób będzie drukowana. Dzięki świadomemu podejściu do projektu i zaplanowanym drukiem i również pełnym wykorzystaniem możliwości produkcji teczek, jesteśmy w stanie osiągnąć zachwycający efekt i produkt, który przyciąga swoim wykonaniem, a także świadczy o profesjonalizmie firmy. Dzięki personalizacji projekt i druk Państwa teczki może być w pełni indywidualny.

Druk teczek firmowych

Teczki ofertowe drukujemy przy współpracy z zamiejscowymi, a także lokalnymi drukarniami w Toruniu. Dzięki partnerskiej kooperacji naszym klientom możemy zaoferować bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nie ograniczamy się do standardowych druków na gotowych matrycach, choć i takie są dostępne i w dużej większości zamówień wykorzystywane. Mamy możliwość realizacji przy wykorzystaniu indywidualnych wykrojników, dzięki czemu teczki mogą nie tylko projektem, ale i kształtem nabrać indywidualnego charakteru, który będzie odpowiedzią na dokładne zapotrzebowanie zamawiającego.

Teczki firmowe drukujemy w przeważającej większości na klasycznej kredzie mat o gramaturze 350g. Druk możliwy jest także na powlekanym kartonie. Dobór odpowiedniego materiału zależy od potrzeb i indywidualnych preferencji zamawiającego. Zarówno kredę, jak karton możemy dodatkowo uszlachetnić klasyczną folią, lakierem UV, a także innymi dostępnymi w danym czasie dodatkami. Drukujemy jednostronnie i dwustronnie. Standardowo realizujemy formaty A5 i A4, choć ze względu na indywidualne możliwości produkcji nie ograniczamy się tylko do nich.

Projekt teczki ofertowej

Tak, jak w przypadku innych materiałów reklamowych – w projekcie teczki firmowej na pierwszym miejscu liczy się czytelność. Spory obszar możliwy do zagospodarowania nie świadczy o tym, że należy zagospodarować każdy dostępny centymetr. Wskazane jest wyważenie między ciekawą oprawą graficzną, a czytelnością i dobraniem uszlachetnień w druku.

Projekt teczki ofertowej

Indywidualne teczki ofertowe

Spersonalizowane projekty i druk na najwyższym poziomie - to wszystko można zyskać zamawiając teczki firmowe w naszej Agencji Interaktywnej. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i możliwościom realizacji indywidualnych wykrojników możemy w pełni spersonalizować nasze produkty. U nas uzyskasz zoptymalizowaną usługę pod kątem jej kosztów i jakości wykonania. Często podkreślamy kwestię związaną z personalizacją, ponieważ to właśnie dzięki niej każdy projekt jest unikalny i pozwala wpisać się w charakter stylistyczny podmiotu składającego zamówienie.

Projektując teczki ze standardowych wykrojników tworzymy docelowo produkt unikalny dopasowany wizualnie do potrzeb zamawiającego. Przeważnie nie ma potrzeby wykonania matryc na zamówienie. Jeżeli jednak takie zapotrzebowanie się pojawi – teczki możemy wykonać w dowolnym rozmiarze, z opcją wilobigową i innymi indywidualnymi rozwiązaniami, które są niedostępny w firmach, które realizują tylko standardowe formy. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio teczek firmowych, które znajduje się na stronie naszej Agencji Interaktywnej.

Teczki firmowe z logo

Utrzymując ciągłość identyfikacji wizualnej bardzo często najistotniejszym wyróżnikiem teczki jest logo firmy. Same teczki z reguły (choć nie zawsze) charakteryzują się minimalistyczną oprawą graficzną, bez zbytecznego przeładowania. Daje to miejsce na odpowiednie wyeksponowanie logo, które zyskuje przestrzeń do jego ekspozycji.

Teczki firmowe z logo

Agencja Interaktywna

Projektowanie stron internetowych, sklepów, logo, identyfikacja wizualna i druk

Zamów bezpłatną wycenę