Katalogi firmowe

Indywidualne projekty katalogów   |   Druk

Katalogi firmowe

Projektowanie katalogów

Realizujemy projekty katalogów firmowych. Tworzymy również składane, lub szyte broszury informacyjne. Poprzez broszurę można rozumieć drukowaną formę składającą się z mniejszej liczby stron, niż katalog. W zależności od zapotrzebowania, zawartości, liczby stron i formatu dostosowujemy odpowiednią formę do zamierzonego efektu. W projektach katalogów reklamowych ze względu na liczbę stron można zaprezentować nie tylko szeroką gamę produktów, lub usług, ale również dokładnie przedstawić firmę, jej obszar działania i przemycić informacje uzupełniające.

Możliwości jest wiele, a efekt finalny zależny jest od obustronnych ustaleń między nami, a naszymi klientami przed etapem projektowania. Omówienie detali w przypadku katalogów jest bardzo istotne, ponieważ na etapie projektu graficznego ogranicza nas jego format. Dla porównania – na stronie internetowej możemy dopisać dowolną ilość treści w określonym obszarze, natomiast w katalogu firmowym nie wygospodarujemy więcej miejsca bez projektowania kolejnej strony. Na względzie trzeba mieć również to, w jaki sposób składa się katalog i które ze stron będą występować obok siebie. Możliwych do ustalenia szczegółów jest wiele, jednak ich ustalenie pozwala na uzyskanie właściwego efektu końcowego.

Katalogi reklamowe

Format A4, A5, DL lub w kwadracie, a może niestandardowy? Każdy z nich jest odpowiedni do zastosowania przy katalogach firmowych. Oprawa graficzna i projekt katalogu, a także jego optymalny format zależne są od różnych aspektów, które należy wziąć pod uwagę już w trakcie myślenia o samym projekcie. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, jesteśmy w stanie dobrać właściwy rozmiar i zaprojektować katalog reklamowy z odpowiednią oprawą graficzną. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio naszych prac graficznych, które może Państwa zainspirować przy realizacji własnego katalogu firmowego.

Każdy katalog firmowy powinien mieć swój charakter i być zrealizowany w sposób spójny z pozostałymi materiałami reklamowymi w przedsiębiorstwie. Treści i zdjęcia konieczne do zamieszczenia na projekcie zazwyczaj określają liczbę stron niezbędnych do zaprojektowania. Jeżeli zawartość katalogu wybiega poza możliwości druku katalogu szytego – realizowana jest forma klejona. Należy to przewidzieć już na etapie jego projektowania, ponieważ specyfikacja przygotowania plików do druku dla katalogu klejonego nieznacznie różni się od wymagań względem katalogu szytego.

Projekt katalogu

Zrealizowane projekty katalogów reklamowych po zamówieniu dostarczamy w postaci zoptymalizowanych plików PDF do prezentacji online, a także w pełnej jakości do druku. Oferujemy kompleksową usługę związaną z katalogami firmowymi, zatem po ich zaprojektowaniu przy współpracy z drukarniami partnerskimi możemy od razu dany katalog wydrukować.

Projekt katalogu

Druk katalogów

Współpracujemy z dużymi i mniejszymi drukarniami, dzięki czemu możemy zaoferować najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do wymagań naszych klientów z zakresu druku katalogów reklamowych. Finalny efekt zależny jest od wielu składowych. Wpływ na cenę za druk katalogu, ale również na to, w jaki sposób będzie się prezentował jego projekt na wydruku mają m.in. gramatura papieru, dodatkowe uszlachetnienia (np. foliowanie, lakier UV) lub wykończenie (klejenie, zszywanie, spirala) i nakład. Mnogość rozwiązań umożliwia personalizację produktu na miarę potrzeb naszych klientów.

Wszystkie realizowane przez nas zamówienia od razu przygotowywane są do druku pod ustalony format (nawet jeżeli bazowo projekt ma być prezentowany tylko w Internecie). Dzięki takiemu podejściu zamówiony katalog firmowy zawsze można wydrukować, bez konieczności ponoszenia dodatkowego nakładu pracy i kosztów związanych z przygotowaniem plików do druku. Wszystkie projekty katalogów są przez nas archiwizowane, zatem można do nich wrócić nawet po latach i dokonać stosownych modyfikacji, aktualizacji oferty i pozostałych zmian, które są w danym czasie niezbędne do tego, aby wydrukowany katalog był aktualny.

Projektowanie katalogów reklamowych

Tworzymy na indywidualne zamówienie katalogi reklamowe w ramach budowania identyfikacji wizualnej dla firm. Posiadając pełną wiedzę z zakresu CI jesteśmy w stanie zaoferować projekty spełniające wszystkie wymagania naszych klientów. Możemy także od podstaw zaprojektować identyfikację wizualną, której integralną częścią będzie projekt katalogu firmowego.

Projektowanie katalogów reklamowych

Agencja Interaktywna

Projektowanie stron internetowych, sklepów, logo, identyfikacja wizualna i druk

Zamów bezpłatną wycenę