Agencja interaktywna
Projektujemy, programujemy, drukujemy

Szablony eBay - projektowanie responsywnych szablonów eBay z hostingiem w oparciu o indywidualną oprawę graficzną dla aukcji na eBay

Szablony eBay

Najpopularniejszą internetową platformą transakcyjną w Polsce obok Allegro jest niewątpliwie eBay. Dzięki możliwością jakie stwarza handel internetowy, firmy i osoby prywatne w jednym miejscu walczą o pozyskanie klienta. Dwoma podstawowymi aspektami, które mają wpływ na zakup towaru są: cena i odpowiednie przedstawienie oferty. Produkt, czy usługę należy "podać" w należycie przygotowanej formie, która przyciągnie i zachęci do zakupu.

Indywidualne projekty szablonów eBay

Na prezentację oferty składają się nie tylko opisy i fotografie. Kluczowe dla skutecznego przedstawienia sprzedawanego przedmiotu lub usługi są odpowiednio ułożenie treści, a także oprawa graficzna, czyli szablon aukcji eBay, który pozwoli na utrzymanie ciągłości identyfikacji wizualnej firmy na wszystkich aukcjach. Dzięki zachowanej spójności i porządkowi na aukcjach prezentowane oferty będą wyglądać profesjonalnie, a w oczach klienta docelowego firma zyska na swojej wiarygodności.

Unikalna i dopasowana do tematyki sprzedaży grafika aukcji pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji. Aukcja "ubrana" w przyjazną grafikę, z odpowiednim układem pozwoli na odniesienie sukcesu sprzedażowego. Im grafika aukcji eBay jest bardziej profesjonalna, tym oferowany produkt ma większe szanse na sprzedaż.

Responsywne szablony eBay

Wykonywane przez nas szablony eBay są responsywne (dostosowują się swoją wielkością do wielkości ekranu, w tym do urządzeń mobilnych i aplikacji eBay) i edytowalne z wysokości panelu administracyjnego w serwisie aukcyjnym. Prosta i intuicyjna edycja nie powinna nikomu sprawić problemu. Nasze szablony są kompatybilne z wszystkimi przeglądarkami internetowymi.

Szablony eBay - realizacje ›