Szablony eBay

Indywidualne projekty graficzne   |   Kodowanie

Szablony eBay

Szablony na eBay

Marketplace eBay obsługuje kilkadziesiąt języków (w tym polski) z całego świata. Wystawienie przedmiotu w jednym języku daje możliwość zaprezentowania go automatycznie w wielu krajach, co jest niewątpliwie bardzo dużym atutem tego serwisu aukcyjnego. Prezentując swoją ofertę (niezależnie od tego, czy jest to sprzedaż jako użytkownik prywatny, czy firma) możemy ją przedstawić wraz z indywidualną oprawą graficzną korzystając z wprowadzenia kodu HTML. Dzięki temu firmy prezentując swoją ofertę na eBay zyskują możliwość zachowania ciągłości identyfikacji wizualnej.

Aby szablon na eBay mógł zostać spersonalizowany należy zrealizować projekt graficzny, zakodować go, layout umieścić na serwerze z połączeniem szyfrowanym (SSL), a na końcu kod szablonu skopiować w odpowiednie miejsce na eBay. Ograniczenia obsługi kodu, które występują na eBay pozwalają na użycie tylko języka HTML i CSS. Nie stanowi to dla nas problemu, ponieważ doświadczeni realizacjami wielu szablonów wiemy doskonale, jak zbudować przyjazne użytkownikowi i funkcjonalne szablony aukcji eBay wykorzystując dostępne możliwości.

Szablon aukcji eBay

Jednym z najpopularniejszych marketplace’ów w Polsce obok Allegro jest niewątpliwie eBay. Dzięki możliwością jakie stwarza handel internetowy, firmy i osoby prywatne prześcigają się w zabiegach marketingowych mających na celu pozyskanie nowych odbiorców swoich usług i towarów. Jeżeli potencjalny klient trafił już na stronę, na której widnieje nasza oferta, to zwróci uwagę przede wszystkim na cenę i wygląd samej aukcji. Profesjonalna oprawa graficzna jest bardzo istotna, ponieważ świadczy o tym, że mamy do czynienia z poważną firmą, która dba o aspekt wizualny, zatem jest duże prawdopodobieństwo, że zadba również o odpowiednią obsługę nas jako kupujących.

Szablon na eBay powinien być swoistą prezentacją firmy, a zarazem skupiać się przede wszystkim na sprzedawanym na danej aukcji przedmiocie. Połączenie tych dwóch aspektów w jedno i ich odpowiednia ekspozycja na aukcji pozwala na zbudowanie właściwego szablonu, który spełni swoje zadanie. Przy budowaniu samej aukcji istotna jest także hierarchia nagłówków, ich odpowiednie zakodowanie i zwrócenie uwagi na szczegóły, które nie są widoczne dla kupujących, ale wpływają z kolei na widoczność aukcji na eBay, a także w wyszukiwarkach internetowych (m.in. Google).

Indywidualne szablony eBay

Autorska oprawa graficzna na eBay nazywana jest szablonem, ponieawż możną ją powielać na różnych aukcjach i uzyskać tym samym ciągłość wizualną. Nie oznacza to, że nasi klienci otrzymują gotową wcześniej realizację, która jest udostępniana kolejnym zamawiającym. Każdy szablon na eBay przygotowujemy na indywidualne zamówienie.

Szablony eBay - portfolio

Projekty szablonów eBay

Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele szablonów eBay na indywidualne zamówienie. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie optymalnych rozwiązań graficznych. Zmieniające się trendy w projektowaniu, a także modyfikacje samego serwisu aukcyjnego nie stanowią dla nas zagadki, ponieważ dzięki ciągłym zamówieniom aktywnie śledzimy kierunek, w którym podąża rozwój projektowania i zachodzące zmiany w samym serwisie eBay. Oferujemy realizacje na wszystkie rynki dostępne na eBay (m.in. polski, niemiecki, francuski, angielski). We wszystkich wersjach językowych budowa szablonu i sposób jego kodowania wygląda w taki sam sposób.

Funkcjonalności tworzonych szablonów dostosowane są do potrzeb naszych klientów, a także ich preferencji. Nie zawsze najbardziej rozbudowana aukcja z dodatkowymi funkcjonalnościami będzie optymalnym rozwiązaniem, niekiedy wystarczy minimalistyczna prezentacja, aby szablon spełnił swoje zadanie. Tak, jak każda firma stanowi osobny podmiot, tak każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie. Dla zachowania ciągłości identyfikacji wizualnej w firmie optymalne zabiegi na eBay dostosowujemy często do istniejących już rozwiązań – np. do layoutu firmowej strony www, lub sklepu internetowego.

Responsywne szablony eBay

Wykonywane przez nas szablony na eBay są responsywne (dostosowują się swoją wielkością do wielkości ekranu, w tym do urządzeń mobilnych i aplikacji eBay) w granicy responsywności, którą oferuje eBay. Zaprojektowane szablony aukcji eBay są docelowo kompatybilne z wszystkimi przeglądarkami internetowymi.

Szablony eBay - zamów

Agencja Interaktywna

Projektowanie stron internetowych, sklepów, logo, identyfikacja wizualna i druk

Zamów bezpłatną wycenę