Strony internetowe Toruń

Projektowanie   |   Kodowanie   |   CMS

Strony internetowe

Projektowanie stron Toruń

Tworzeniem stron www zajmujemy się od 2009 roku. Jest to jedna z pierwszych usług, które oferowaliśmy naszym klientom od samego początku istnienia Art Delarte. Za sprawą szybko postępujących zmian w Internecie – od tego czasu modyfikacjom uległo również samo projektowanie stron internetowych. Rozwój wymusił nowe rozwiązania, zmiany trendów, a także sam sposób podejścia do responsywnego tworzenia stron. Na przestrzeni lat wraz z postępem, kolejnymi projektami i nowymi zleceniami mogliśmy (i możemy wciąż) na bieżąco śledzić ewolucję w zakresie projektowania stron internetowych dla firm. Nie przyglądamy się jej biernie, ale jesteśmy jej aktywnym uczestnikiem.

Tworzymy strony www dla firm z Torunia, ale również dla ogólnopolskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. W dobie Internetu i możliwości szybkiego kontaktu telefonicznego i mailowego odległość między nami, a naszymi klientami nie ma większego znaczenia. Projektując strony www korzystamy z naszego bogatego doświadczenia z zakresu realizacji na potrzeby Internetu. Na etapie ustaleń i po samym wykonaniu doradzamy optymalne rozwiązania, które wpływają pozytywnie na odbiór stron przez ich użytkowników, a także sprawdzają się przy okazji pozycjonowania.

Tworzenie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Tworzymy strony www z wykorzystaniem autorskich rozwiązań graficznych i programistycznych w oparciu o nowoczesne języki programowania. Oferujemy responsywne projekty, które pozwalają na automatyczne dostosowanie się stron do rozdzielczości ekranu, w tym do urządzeń mobilnych (tabletów i smartfonów). Indywidualne strony www opieramy o WordPress, który pozwala na możliwość samodzielnej edycji przez naszych klientów. W razie potrzeby tworzymy także prostsze strony bez CMS, których edycja pozostaje głównie po naszej stronie.

Wybór między stroną internetową z panelem administracyjnym WP, a mniej zaawansowanym kodowaniem (bez panelu) leży po stronie klienta. Na etapie ustaleń przedstawiamy plusy i minusy obu rozwiązań i to właśnie zamawiający jest stroną decyzyjną w tym zakresie. Obie formy różnią się od siebie nie tylko możliwościami z zakresu funkcjonalności, ale również ceną za wykonanie. Świadomy wybór na przed etapem projektowania jest bardzo ważny, jednak należy pamiętać o tym, że żadna z dostępnych opcji realizacji nie ogranicza nas na przyszłość w kwestii rozbudowy i aktualizacji stworzonej strony.

Projektowanie stron www

Strony internetowe z autorską oprawą graficzną, które oferujemy naszym klientom są realizowane na indywidualne zamówienie. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań programistycznych, które dostosowujemy do potrzeb poszczególnych stron, a w razie potrzeby piszemy od podstaw kod, który potrafi w pełni spełnić potrzeby zamawiającego.

Strony internetowe - portfolio

Projektowanie stron internetowych

Tworzenie stron www to nie tylko sam aspekt wizualny, jednak jest on tak samo istotny, jak prace programistyczne prowadzone na późniejszym etapie realizacji. Na początku zlecenia wykonujemy indywidualny projekt graficzny strony głównej i kilku newralgicznych podstron (jeżeli zamówienie tego wymaga), a następnie po akceptacji layoutu przechodzimy do kodowania strony. Pierwszy etap nierozerwalnie łączy się z drugim, ponieważ już na etapie projektowania należy przewidzieć funkcjonalności, które następnie będą wdrażane w trakcie kodowania strony.

Projektując strony internetowe na każdym z etapów współpracy ułatwiamy zrozumienie zagadnień i komunikację między nami, a zamawiającym. Jesteśmy dostępni pod telefonem i pocztą elektroniczną w godzinach naszej pracy i staramy się odpowiadać na każde pytanie, a zawiły język informatyczny tłumaczyć w sposób zrozumiały, aby nasi klienci mogli podejmować świadome decyzje. Dotyczy to zarówno projektowania stron www, ale także współpracy z nami przy realizacji pozostałych usług dostępnych w Art Delarte.

Tworzenie stron www z hostingiem

Do zrealizowanych stron internetowych proponujemy dodatkowe usługi uzupełniające (wybraną domenę i hosting), bez której żadna strona internetowa się nie obejdzie. Zalecamy również certyfikat SSL, który wpływa na bezpieczeństwo, prestiż i wyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Zamówienie kompleksowo całego pakietu możliwe jest w naszej agencji interaktywnej.

Strony internetowe - zamów

Agencja Interaktywna

Projektowanie stron internetowych, sklepów, logo, identyfikacja wizualna i druk

Zamów bezpłatną wycenę