Prace graficzne

Strony   |   Sklepy   |   Logo   |   Identyfikacja wizualna

Realizacje graficzne

Projekty graficzne

W Art Delarte od samego początku istnienia firmy dużą uwagę kładziemy na projektowanie graficzne. Wraz z początkiem działalności realizowaliśmy przede wszystkim projekty stron internetowych, logo, a także nieobsługiwane już animacje Flash. Z czasem zakres świadczonych przez nas usług ulegał zmianom i rozszerzeniu. Aktualnie oferujemy usługi graficzne z zakresu nie tylko stron, ale również sklepów internetowych, a także projektowanie na potrzeby druku w ramach kreowania identyfikacji wizualnej dla firm. Wszystko ze sobą w naturalny sposób się łączy i tworzy spójny wizerunek firmy.

Projektujemy w Toruniu, jednak usługi świadczymy bez żadnych ograniczeń w całej Polsce, a także poza granicami kraju. Odległość od klienta nie ma dla nas znaczenia i nie stanowi żadnej przeszkody w realizacji naszych usług. Projekty przesyłamy za pomocą poczty elektronicznej, co zdecydowanie przyśpiesza ostatecznie realizację i sam proces konsultacji z klientem, który na przestrzeni lat udało nam się zoptymalizować. W razie potrzeby możemy się spotkać na miejscu i omówić z zamawiającym stworzony projekt, pochylić się nad ewentualnymi poprawkami i dopracować detale.

Realizacje graficzne

Projekty, które stworzyliśmy na przestrzeni lat selekcjonujemy i umieszczamy w portfolio realizacji. Dla każdego rodzaju usługi graficznej na bieżąco aktualizujemy listę ostatnio wykonanych projektów. Można je odnaleźć na poszczególnych podstronach z szerokimi opisami pod głównym adresem naszej Agencji Interaktywnej Art Delarte. Na stronie znajduje się także podstawowy cennik naszych usług. Portfolio nie zawiera oczywiście wszystkich prac, a także nie wyczerpuje zakresu możliwych do zaprojektowania realizacji, które możemy stworzyć dla naszych klientów.

W skład realizowanych przez nas materiałów reklamowych wchodzi tak wiele możliwych projektów, że nie sposób wymienić ich wszystkich w jednym miejscu. Tworzymy projekty na materiały reklamowe (np.: wizytówki, ulotki, papier firmowy, katalogi, banery itd.), ale także realizujemy menu dla restauracji, gadżety reklamowe i wielkoformatowe billboardy wraz z ich drukiem. Każdy projekt graficzny jest indywidualny, a jego ostateczny wygląd i forma zależne są od obustronnych ustaleń, które poczyniamy z klientem przed etapem projektowania.

Indywidualne projekty

Tworzymy projekty graficzne pod indywidualne zamówienie (nie pracujemy na szablonach graficznych). Przy wybranych realizacjach posiłkujemy się bankiem fotografii i ilustracji z możliwością personalizacji zakupionych materiałów, co docelowo przekłada się optymalizację kosztów zamówienia. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów jednocześnie doradzając najlepsze rozwiązania dla danego projektu.

Portfolio realizacji

Usługi graficzne

Mnogość możliwości, które niesie ze sobą projektowanie graficzne pozwala często na bardzo wyszukane i nietypowe realizacje. Nie ograniczamy do standardowych formatów i utartych schematów. Niezależnie od tego, czy poszukujesz sprawdzonych systemowych rozwiązań druku, czy też indywidualnych kształtów dla swoich projektów - oba warianty będziesz mógł zrealizować u nas. Spersonalizowana wizytówka, nietypowy kształt wielobigowej teczki firmowej ze złoceniami, indywidualny projekt pod opakowanie produktowe? Wszystko to możliwe jest do zrealizowania w naszej Agencji Interaktywnej.

Poprzez usługi graficzne można rozumieć wszystko to, co jest wykreowane od podstaw na potrzeby danego zamówienia, jednak oprócz tych oczywistych aspektów możemy również zrealizować inne prace, które dotyczą prac graficznych. Modyfikacja fotografii, przygotowanie projektów do druku, które dostarczają nasi klienci w różnych formatach, mniejsze i większe zmiany w istniejących już oprawach graficznych stron i sklepów internetowych – to tylko przykłady drobniejszych prac graficznych, które realizujemy.

Projektowanie grafiki

Realizacja projektów to proces twórczy. Dotyczy to zarówno tworzenia rozbudowanych sklepów internetowych, projektów logo, ale również niewielkich wizytówek firmowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby wszystkie nasze projekty były odzwierciedleniem ducha firmy, dla której są tworzone.

Usługi graficzne

Agencja Interaktywna

Projektowanie stron internetowych, sklepów, logo, identyfikacja wizualna i druk

Zamów bezpłatną wycenę