Agencja interaktywna
Projektujemy, programujemy, drukujemy

Pozycjonowanie Toruń - optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w wyszukiwarce Google

Pozycjonowanie stron internetowych Toruń

Pozycjonowanie stron ma na celu podwyższenie pozycji w wynikach wyszukiwania pod wybranymi słowami i frazami kluczowymi. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google. Wysoka pozycja strony to automatyczny wzrost odwiedzin, co w wymierny sposób przekłada się na nowych klientów i większą sprzedaż. Widoczność strony w internecie jest ważnym aspektem w dobie bardzo dużej konkurencji w sieci.

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Optymalizacja strony to pierwszy krok, który jest niezbędny do uzyskania wysokiej pozycji - od niej zaczynamy pozycjonowanie. W zakresie swoich usług oferujemy także konsultacje pomagające w wyborze najlepszych fraz kluczowych. Jest to bardzo ważny etap współpracy, ponieważ częstym błędem jest właśnie dobór nieodpowiednich słów kluczowych zaproponowanych przez klientów, przez co pozycjonowanie staje się nieefektywne w stosunku do docelowych zamierzeń zwiększenia sprzedaży i ruchu na stronie. Pomożemy Państwu wybrać najtrafniejsze i najbardziej rentowne frazy, dzięki którym liczba odwiedzin strony diametralnie wzrośnie.

Indywidualne pozycjonowanie

Każda fraza kluczowa wyceniana jest indywidualnie. Na wycenę wpływ ma wiele czynników, m.in. ilość słów składających się na daną frazę, konkurencyjność w wyszukiwarce, jak i popularność wśród liczby wyszukań. Dla klientów, którzy zdecydują się na długotrwałą współpracę przygotowaliśmy korzystne zniżki. W ramach reklamy w wyszukiwarce proponujemy również kampanie Google Ads.

Pozycjonowanie stron internetowych ›